Kino Central, Karla IV. 774, Hradec Králové 
www.kinocentral.czPátek 13.11.2009


Inventura uvádí: Normální festival 2009
Vstupné na celý program s koncertem: 90,-

19.00 Pásmo krátkých filmů z inventurní dílny a z OskaBright Film Festival 2007 a 2009

Vztahy
(Inventura / 2007 / ČR / 13 min.)
Chcete vědět, co by to znamenalo, kdyby se holce líbil Bob, a co by to byl ten Bob? Pletete si vztahy se stahy? Myslíte si, že lidi s mentálním hendikepem jsou věčné děti, které na intimní kontakt s opačným či stejným pohlavím ani nepomyslí? Jen přijďte a uvidíte.

O sexu...
(Bára Dlouhá / 2008 / Česká republika / 10 min.)
Petr a Eva jsou celkem obyčejný pár, ale mají na svůj věk dost neobyčejné starosti. Proč nikdo nechce chápat, že mají právo na trochu soukromí a že už dávno nejsou malé děti? Pojďme si to říct pěkně od začátku: muž a žena, láska, sex, děti… nebo taky ne, to je třeba dobře promyslet. Krátký animovaný film O sexu… provází úskalími sexuality a intimních vztahů ty, kteří nemají dost informací, protože je všichni okolo mají za věčné děti. A těm ostatním přece opakování nemůže uškodit.

20:00 DVA (koncert hudební skupiny)
Akusticko elektrické duo Dva se charakterizuje jako „folklór neexistujících národů“ a nepřímo odkazuje k vlivům jako tango, kabaret, cirkus, popsongy, kuchyňský beatbox či freakfolk.

Lesterův svět (výstava)
Lester Magoogan je mladý muž se specifickým a originálním pohledem na život. Svět a lidi kolem sebe zachycuje ve svých minimalistických, ale evokativních kresbách, které už měli možnost spatřit i návštěvníci galerie Tate Modern. Lesterovy kresby svědčí o jeho velké lásce k životu a vyvolávají u diváků a divaček pobavený úsměv či hlasitý smích. Některé kresby se staly základem krátkých animovaných filmů, na kterých Lester Magoogan pracuje se svým otcem Wesleym.

 

 


zpět   |   nahoru   |   domů

Newsletter

Chci dostávat novinky
z www.normalfest.cz

Vaše e-mailová adresa:Sponzoři:

http://www.visegradfund.org/

Mediální partneři:

Partneři:

http://www.kinoaero.cz

http://www.skrzydla.free.art.pl/teatr.php


http://www.studiopi.cz
 

Pořádá:


 

 
 
admin  |   Všechna práva vyhrazena / © 2009 INVENTURA o.s. / realizace nextWEB