DIVADELNÍ PROGRAM:

ALFRED VE DVOŘE, Františka Křížka 36, Praha 7

 
Čtvrtek 10.11.

20:30

Danza Mobile: Dej mi chvilku (Dame un segundo)

Vstupné: 100,- Kč

Projekt sevillské společnosti Danza Mobile vychází z poezie Josého Manuela Muñoze, umělce s Downovým syndromem. Je procházkou jeho paralelním světem, ve kterém to, po čem touží jako člověk s intelektuálním omezením, je tím, co my ostatní máme, ale opomíjíme. On má naopak to, po čem toužíme my: svobodu bytí, svobodu žít, aniž by hodnotil každý okamžik. Říká „dej mi chvilku“, nespěchá, je schopen zastavit každý moment a pořádně ho vychutnat. Pět básní, pět tanečníků, pět okamžiků ze života…
Účinkují: Manuela Calleja, José Manuel Muñoz
Jaime García, Helliot Baeza, Arturo Parrilla
Choreografie: Manuela Calleja
Režie: Ramón Perera

Sobota 12.11.

Večer s Ich bin O.K. (Rakousko) a Divadlem Inventura (CZ)

Vstupné: 80,- Kč na představení Divadla Inventura, 100,- na představení Ich bin O.K., 150,- Kč na obě představení vč. drobného občerstvení

20:00
Ich bin O.K.: Moha in Dir

Moha je u mexických Indiánů Hopi symbolem, který zobrazuje květinu a znamená harmonii přírodních energií - vody, vzduchu, ohně a země. Rovnováha těchto principů byla nerespektováním potřeb člověka a jeho životního prostředí porušena. „Moha in dir“ (Moha v tobě) nám připomíná nutnost respektu k sobě samým, k vlastním dovednostem, ale i vlastní nedokonalosti. Každý z nás má jiný osobitý chrakter a nadání, potřebuje své pracovní tempo a životní rytmus. V představení tančí třináct tanečníků a tanečnic s postižením a bez něj, členů Vídeňského kulturně-vzdělávacího sdružení “Ich bin O.K.”
Tančí:
Johanna Ortmayr, Clara Horvath, Laura Kautny, Sophie Waldstein, Robert Schmiedt, Severin Neira, Stefan Musil, Mike Brozek, Markus Samek, Hana Zanin, Attila Zanin, Stefan Voglsinger a Romy Kolb.
Choreografie: Hana Zanin a Attila Zanin
Koncept, scéna a kostýmy: Hana Zanin
 

21:00
Divadlo Inventura: Kabaret na konci světa aneb Výprodej komediantů

Kabaret. Slovo opředené sítí iluzí, vyvolávající nadšení i pohrdání zároveň, provokující k smíchu. Pobavenému i výsměšnému. Slovo evokující zábavu, hudbu, tanec, humor, pestrost. A zároveň kýč, šmíru, balancování na hraně dobrého vkusu, možná spíše častěji za jeho hranicí. V každém případě prostor, kde se život vymyká zaběhnutým zvyklostem. Místo, kam všednost nepatří, místo zapomnění. Kabaret je představením, které propojuje osobní příběhy jednotlivých aktérů s fiktivní rovinou rádoby komediantů snažících se svým umem z plných sil bojovat s nepochopením světa. Netradičně tradiční pojetí varietních klaunů, tanečníků, zpěváků a další šmíry. Vše naživo! Výsledek nejistý, ale každopádně překvapivý!
V divadle účinkují: Dagmar Filípková, Jaroslava Krpálková, Josef Fojt, Patrik Horvát a
Martin Vošmik.
Režie: Ilona Labuťová a Štěpán Smolík

zpět   |   nahoru   |   domů

Newsletter

Chci dostávat novinky
z www.normalfest.cz

Vaše e-mailová adresa:Sponzoři:

 
  
Mediální partneři:


Partneři:Pořádá:


 

 
 
admin  |   Všechna práva vyhrazena / © 2010 INVENTURA o.s. / realizace nextWEB